UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 16144218
nr 1614 4218
Bordsur
Rokokostil. Höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:16:28
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Bordsur
Kondition: slitage, skador
nr 1614 4218
Bordsur
Rokokostil. Höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 22 april 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg 800 kr
Helsingfors 800 kr